Гак для вязки арматури

                                ГАКИ ДЛЯ вязки АРМАТУРИ

В процесі армування всіляких залізобетонних конструкцій доводиться використовувати технологію в'язки арматури дротом. Для цього найкраще придбати гаки для в'язки арматури, які суттєво полегшать процес, і прискорять продуктивність праці працівників.

Гаки для в'язки арматури використовують для з'єднання кінців ферменних конструкцій спеціалізованої в'язанням дротом замість трудомісткого і енерговитратного процесу зварювання.

 Дані вироби також широко використовують в домашньому господарстві для такого як 

підв'язки виноградників і рослин до опорної стійки,

зав'язування зернових мішків, а також виконання інших подібних завдань.

                     Особливості та класифікація

  • Класичний гак для ручного в'язання. Конструкція складається зі зручної для обертання рукояті, до якої жорстко закріплений гак. В'язка здійснюється в процесі ручного обертання гака, який протягнуто через петлю в дроті.

  • Гачок для в'язки арматури напівавтомат. Зовнішній вигляд нагадує класичну конструкцію за винятком однієї деталі: гак кріпиться до руків'я через вільно обертається гвинтове з'єднання. Якщо потягнути ручку на себе, за рахунок гвинтової нарізки, на гак передається обертання. Так істотно збільшується продуктивність праці, а процес стає набагато простіше.  

  • Автоматичні гаки для в'язки арматури. Представляють спеціалізований електроінструмент, який володіє дуже високою швидкістю в'язки і абсолютно не вимагає зусиль від виконавця роботи. Автоматичний гак самостійно намотує дріт на арматуру, зав'язує її, і обрізає надлишки.

    У нашому інтернет магазині Yurkobud  можна придбати гаки по низькій ціні .Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)